Reklama

Odpowiednia reklama jest gwarancją sukcesu przedsiębiorstwa. Dzięki niej Twoja działalność może stać się bardziej rozpoznawalna.

Jesteśmy agencją reklamową istniejącą na rynku od niemal 20 lat. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie reklamy. Wiemy jak sprawić, żeby potrzeby klienta znalazły odwierciedlenie w przygotowanych przez nas projektach.

Kompleks usług

Usługi typowe dla agencji reklamowych to tylko część z tego, co mogą Państwo u nas zamówić. Swoim klientom pragniemy zaoferować kompleksową obsługę. Materiały POS, zdobienie pomieszczeń (dekorowanie, fototapety), stoiska firmowe na targi i prezentacje, a nawet całościowy branding. Jesteśmy specjalistami od marketingu i reklamy nie tylko outdoor-owej. Wiemy, że współczesne firmy muszą działać na wielu płaszczyznach i korzystać z różnych form reklamy.

Kasetony

Wykonujemy kasetony jednostronne montowane do elewacji budynku oraz dwustronne – montowane prostopadle do elewacji. Lico reklamy może zostać wykonane z PCV, poliwęglanu, frezowanego dibondu lub powyżej 6m2 z elastycznym, napinanym licem z winylu. Kasetony reklamowe są skuteczną formą przyciągania uwagi potencjalnych klientów. Dzięki ekonomicznemu podświetleniu LED ta reklama pracuje całą dobę!

Litery

Dużym zainteresowaniem cieszą się litery podświetlane. Są niezastąpione nocą − kiedy na ulicy uwagę przyciągają wszelkie świecące napisy. Dzięki nim nikt nie przegapi Państwa lokalu!

Szyldy

Stosowanie tablic i szyldów reklamowo-informacyjnych jest podstawową formą oznakowania firmy. Szyldy stały się najprostszym i jednym z najtańszych sposobów reklamy. W zależności od potrzeb wykonujemy różnego rodzaju tablice, które dopasowujemy do Państwa oczekiwań.

Banery

Banery są obecnie najtańszym i najbardziej popularnym nośnikiem reklamy. Umożliwiają łatwe użycie wielkich fromatów i stosunkowy prosty montaż. Pomożemy Państwu od projektu do zamontowania.

Siatki Mesh

Umożliwiają zastosowanie dużej reklamy o niestandardowych wymiarach, która doskonale sprawdzi się na budynkach.Olbrzymia reklama, którą widać nawet z kilkuset metrów. Siatka mesh to bardzo lekka forma narzuty, a dzięki jej przepustowości nie musimy rezygnować ze światła oraz dźwięku.

Oklejanie witryn

Zajmujemy się oklejaniem witryn i montażem reklam. W zależności od potrzeb grafika na witryny jest wycinana, cała witryna jest oklejana wydrukiem na folii samoprzylepnej lub stosujemy technikę ONE WAY VISION.

Reklama na pojazdach

Samochody są doskonałym nośnikiem reklamy. Codziennie widzi je od kilkudziesięciu, do nawet kilkuset osób. Wystarczy kreatywnie rozdysponować powierzchnię reklamową samochodu. Folia, którą stosujemy jest trwała i odporna na warunki atmosferyczne.

Projekty graficzne

Jeśli potrzebują Państwo wykonać projekt graficzny: ulotki, wizytówki, plakatu lub reklamy - doradzimy i zaprojektujemy według wspólnych ustaleń. Opracujemy logotyp i system identyfikacji wizualnej Państwa firmy.

Reklama mobilna

Odpowiadamy za każdy etap ich realizacji – od projektu, przez druk, do montażu. Przyczepa może zostać wyposażona w megafon, który emituje spot reklamowy.

Logo Lider Jasło

© LIDER Jasło 2019. All rights reserved.